Tag Archives: rady

Ako nepribrať

 

Rád ako nepribrať ste určite počuli, či čítali nespočetné množstvo. Ktoré sú z nich však tie pravdivé zistíte až pokiaľ ich vyskúšate sami na sebe. Aj z toho dôvodu mnohí experimentujú a často krát dochádza k úplne odlišnému efektu. Ako sa teda vyhnúť pribratiu?

Jedzte veľa krát za deň

Áno toto pravidlo naozaj pomáha organizmu, aby potravu lepšie spracoval, avšak máme na mysli jedenie niekoľko krát za deň v menších dávkach. Práve z tohto dôvodu si dokáže metabolizmus rýchlejšie zvyknúť, čím dôjde aj k jeho zrýchlenej funkcii. Ideálne je jesť každé 2-3 hodiny a potrebné je udržovať žalúdok mierne sýty, určite nie je vhodné, ak pociťujeme hlad.

Ako schudnúť bez námahy

 

Možno to pre mnohých znie nereálne, no realita je taká, že človek naozaj môže zhodiť niekoľko kíl bez toho, aby ste sa nejako extrémne trápili v posilňovni, či drasticky dodržiavali diéty. Otázka sa však znie ako a práve preto Vám aj odpovieme, v článku.

Ako schudnúť z brucha rýchlo

 

Potrebujete rýchlo schudnúť? Väčšina ľudí, ktorá trpí nadváhou si praje schudnúť čo najrýchlejšie, čo však nie je vždy možné, aspoň teda v určitom množstve. Na koľko mnohí sú nedočkaví, tak sa snažia schudnúť čo najrýchlejšie, čo však nie vždy prináša pozitívne účinky. Dá sa teda vôbec rýchlo schudnúť, ak áno ako?

Ako variť zdravo

 

Dá sa variť zdravo a zároveň chutne? Áno dá, pokiaľ kuchár používa tie správne prísady je zo naozaj možné. Čo však konkrétne pod pojmom zdravé varenie nájdeme Vám detailnejšie popíšeme v článku. Ak teda chudnete, či len chcete zmeniť svoj nezdravý životný štýl určite by ste mali tento článok prečítať.

1 2 »