eSlim recenzia a skúsenosti: tabletky na chudnutie, spaľovanie tukov a zlepšenie metabolizmu

V zdravom tele, zdravý duch, tak hovorí jedno veľmi známe príslovie. Nadváha a obezita pritom patria medzi najvážnejšie a najčastejšie civilizačné ochorenia modernej doby. Asi už aj sami tušíte, že nadbytočné kilogramy nie sú len estetickým, ale aj zdravotným problémom.

Ak sa s touto situáciou boríte aj vy, práve pre vás je určená čerstvá novinka na našom trhu, prípravok eSlim. Ide o tabletky založení na kombinácii overených prírodných látok podporujúcich zníženie hmotnosti, zlepšenie metabolizmu a spaľovanie tukov. Na rozdiel od konkurencie, tento prípravok by vám mal pomôcť prirodzene, efektívne a dlhodobo.

Základné parametre a vlastnosti

Hlavný účinok Podpora chudnutia a vplyv na znižovanie hmotnosti
Veľkosť balenia 60 tabliet až 420 tabliet
Spôsob užívania Orálne v celosti, dlhodobo aj niekoľko mesiacov
Spôsob kúpy Priamo cez oficiálny eshop
Prvé viditeľné účinky: do 2 mesiacov
Nežiaduce účinky žiadne
Cena za 1 deň užívania pri maximálnej dennej dávke cca 1,7 €

Účinky eSlim

Najdôležitejším cieľom prípravku eSlim je vplyv na vašu hmotnosť, konkrétne jej zníženie. Tabletky sa dajú označiť stručne ako prípravok na chudnutie, ale vďaka svojmu zloženiu a z neho vyplývajúcim účinkom ide o niečo viac. Výsledkom je totiž komplexné pôsobenie na trávenie, metabolizmus a spaľovanie tukov, takže chudnutie je len výsledný efekt.

Tu sú 3 základné účinky, ktoré tabletky ponúkajú:

Podpora metabolizmu

Prvým účinkom eSlim tabliet je podpora metabolizmu. Rýchlejší metabolizmus znamená rýchlejšie trávenie a spracovanie látok a živín z potravy do okamžitej spotreby, takže prichádza len k minimálnemu uskladneniu tuku v tele vo forme zásoby. eSlim zlepšuje celkovú funkčnosť metabolizmu hlavne vďaka obsahu zeleného čaju a divého pomaranču.

Spaľovanie tukov

Druhým dôležitým vplyvom, ktorý pomáha už priamo na aktuálne chudnutie, je podpora spaľovania tukov. Účinok súvisí aj s rýchlejším metabolizmom a najväčší vplyv naň má aminokyselina L-Karnitín a extrakt zo známeho korenia chilli. Kým L-Karnitín pomáha na spaľovanie tuku z potravy, chilli vďaka obsahu kapsaicínu prispieva k stimulácii termogenézy.

Zníženie chuti do jedla

Tretím a nemenej dôležitým vplyvom pre redukciu hmotnosti je zníženie chuti do jedla. eSlim nie je síce primárne určený, aby znižoval chuť na jedlo, avšak vďaka obsahu zeleného čaju má aj tento účinok, kedy spoločne so stimuláciou metabolizmu reguluje pocit hladu. Výsledkom je tak nielen lepšie spaľovanie kalórií, ale aj obmedzenie ich príjmu.

Zloženie eSlim

eSlim patrí svojim zložením do kategórie prírodných produktov. Toto označenie znamená v praxi to, že účinné látky nie sú syntetického pôvodu, veľkým plusom oproti konkurencii je aj skutočnosť, že v tabletkách nie sú žiadne chemikálie, škodlivé stabilizátory, nekvalitné náhrady alebo zbytočné plniace zložky. Všetky látky majú svoj jasný účinok.

Dokopy sa v prípravku nachádza 6 účinných látok, konkrétne ide o:

Divý pomaranč: Odborne sa tejto rastline hovorí aj pomarančovník horký, ktorý patrí medzi citrónovníky. Kôra pomarančovníka sa využíva na celkovú vitalizáciu tráviaceho traktu a ide o prostriedok známy ako jeden z najlepších stimulantov spaľovania tukov v tradičnej čínskej medicíne. Vďaka alkaloidu synefrín pomáha aj na metabolizmus, hlavne spolu s kofeínom.

Zelený čaj: Za týmto názvom sa skrýva nielen obľúbený nápoj, ale v prípade tabliet eSlim extrakt z čajovníka čínskeho, čo je vždyzelený krík pochádzajúci z juhovýchodnej Ázie. Rastlina a prípravky z nej sa používali už v starovekej Číne a to kvôli obsahu antioxidantu zvaného katechín. Ten pomáha na metabolizmus, pocit hladu aj zníženie ukladania tuku.

Chilli: Čili korenie nie je treba asi nikomu predstavovať, obzvlášť nie tým z vás, ktorí majú radi štipľavé jedlá. Možno vás prekvapuje prítomnosť extraktu z chilli v tabletkách eSlim, ale vďaka obsahu látky zvanej kapsaicín prispieva toto korenie na termogenézu, čiže vytváranie tepla z trávenia potravy. Látka tak uľahčuje chudnutie a stimuluje spaľovanie tukov.

L-Karnitín: Aminokyselina L-Karnitín je patrí medzi najznámejšie látky z kategórie spaľovačov tukov. Ide o živinu, ktorá je dôležitá pre energetický metabolizmus a doslova nevyhnutná pre spaľovanie tukov, čo môže byť podporené fyzickou aktivitou. Práve preto je aj dôležitou súčasťou prípravku eSlim, okrem toho má tiež detoxikačnú funkciu pre bunky.

Kofeín: Verím, že tento známy stimulant nervovej sústavy a životabudič nachádzajúci sa v káve nemusím predstavovať. Ak vás zaujíma, prečo sa nachádza v tabletkách eSlim, je to kvôli podpore metabolizmu a tiež kvôli pozitívnemu vplyvu na termogenézu pri trávení potravy. U niektorých ľudí pomáha aj na zrýchlenie metabolizmu a vylučovania.

Vitamín C: Poslednou dôležitou látkou obsiahnutou v prípravku eSlim je vitamín C. Ide o veľmi účinný antioxidant, stimulant imunitného systému a látku zvyšujúcu vitalitu a pocit energie. Okrem toho sa vitamín zúčastňuje aj viacerých metabolických procesov vrátane metabolizmu aminokyselín. Má teda aj podpornú funkciu pre účinnosť L-Karnitínu.

Každá jedna tabletka eSlim obsahuje tieto uvedené účinné látky v určite koncentrácii, nasledujúca tabuľka vám to ukáže prehľadnejšie:

Účinná látka Obsah v 1 dávke – 2 tabletky
Zelený čaj 400mg
Divý pomaranč 400mg
Chilli 40mg
L-Karnitín 230mg
Kofeín 200mg
Vitamín C 40mg

Užívanie a dávkovanie eSlim

eSlim má podobu tabliet určených na perorálne užívanie, čo znamená, že tieto tabletky sa prehĺtajú a do tela dostávajú cez tráviaci trakt. Správne užívanie a hlavne dávkovanie je pritom alfa a omega úspešnosti všetkých vplyvov a účinkov na chudnutie.

Pokiaľ ide o dávkovanie, tu treba vedieť, že:

 • jednu dávku tvoria dve tabletky, ktoré sa užívajú naraz
 • maximálnou dennou dávkou za 24 hodín sú dve dávky, čiže 4 tabletky
 • presný čas stanovený nie je, ale užívanie je ideálne po jedle
 • vzhľadom na odporúčané dávkovanie je optimálne užiť 1 dávku ráno a 1 dávku večer

Hoci na prvý pohľad je dávkovanie veľmi jednoduché, odporúčam nepodceniť maximálnu dennú dávku. Pokiaľ sa vám stane, že zabudnete jednu dávku užiť, pokračujte ďalej v bežnom dávkovaní, neužívajte nikdy dvojnásobnú dávku. Dbajte na pravidelné dávkovanie každý deň a účinky na seba nenechajú príliš dlho čakať, hovorím to z vlastnej skúsenosti.

Pri užívaní dodržujte aj nasledovné zásady:

 • kapsuly prehĺtajte po jednom v celosti, nerozhrýzajte ich
 • v jednej dávke neužívajte viac ako 2 kapsuly naraz
 • nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom vody
 • pri skladovaní a uchovaní sa riaďte inštrukciami v príbalovom letáku

Nežiaduce a vedľajšie účinky

Vzhľadom na to, že zloženie prípravku pozostáva len z látok prírodného charakteru a nenájdete tu žiadne syntetické náhrady, stabilizátory a podobný „chemický koktejl“, nemusíte sa pri užívaní obávať žiadnych vážnejších negatívnych účinkov.

Ak dodržíte dávkovanie, bude užívanie tabliet bezproblémové a nehrozia žiadne vážnejšie bolesti hlavy alebo zažívacie ťažkosti. Jediné, čo sa môže z času na čas vyskytnúť a čo nie je možné ovplyvniť, je precitlivená alebo alergická reakcia na niektorý z extraktov alebo účinných látok. Našťastie, ide o veľmi ojedinelé prípady.

Kontraindikácie a interakcie

Druhou dôležitou informáciou, ktorú treba pred užívaním eSlim prípravku vedieť, je riziko možných kontraindikácií či interakcií. Aj v tomto ohľade sú tabletky bez väčších a zásadnejších problémov, aj keď treba rátať s niektorými faktormi, ktoré limitujú ich užívanie. Nie sú napríklad určené pre tehotné ženy a ženy počas dojčenia.

Rovnako tak by ste nemali užívať eSlim v prípade, ak trpíte srdocovo-cievnymi ochoreniami, máte poruchy s pečeňou, problémy s krvným tlakom alebo ste nedávno prekonali infarkt. Detailnejšie informácie ponúka informačný a príbalový leták, prípadne oficiálna webstránka výrobcu eSlim.

Cena eSlim

Poviem úprimne, že cena eSlim bola pre mňa prekvapením. Najskôr prišlo mierne negatívne prekvapenie, pretože mnoho konkurenčných prípravkov začína s cenou na polovičnej úrovni, ako je cenovka eSlim. No keď som sa pozrel bližšie na zloženie tabliet, prekvapenie razom dostalo mimoriadne pozitívny náboj, pretože pomer ceny a kvality je fantastický.

Tu sú všetky dostupné balenia a ich ceny pri nákupe cez oficiálny eshop výrobcu:

Balenie počet ks počet tabletiek cena zľava percentuálna úspora
   

1 balenie

 

60

34,9€
29,9€ – akcia
5€ 0 %
 

2 balenia

120 69,8€
59,8€
10€ 7 %
 

3 balenia

180 104,7€
84,9€
19,8€ 12 %

5 balení

300 174,5€
139,5€
35€ 15 %

7 balení

420 244,3€
183,5€
60,8€ 24 %

Ako vidíte, najmenšie balenie sa z pohľadu pomeru ceny a počtu tabliet oplatí najmenej, treba ho ale vnímať ako testovacie balenie. Pri maximálnom dennom dávkovaní vám vydrží 15 dní, čo môže, ale aj nemusí byť dostatočná doba na nejaké prvé náznaky účinnosti. Preto je lepšie siahnuť po niektorom z väčších balení.

Tu dávam do pozornosti akciu, kedy môžete získať dopravu zdarma. Stačí, ak spravíte objednávku nad 70 €, čiže si zakúpite 3-balenie. To vám už vydrží 1,5 mesiaca a za túto dobu určite zistíte, ako vám eSlim zaberá v praxi.

Zľavový kód

Akcia s dopravou zdarma nie je jediným možným finančným zvýhodnením, ktoré viete pri nákupe eSlim získať. Oficiálny eshop z času na čas v rámci akciovej propagačnej kampane ponúka časovo obmedzený zľavový kód.

Ak teda chcete ešte viac ušetriť, zadajte pri objednávke na www.eslim.sk nasledovný kupón a exkluzívna zľava je vaša:

eslimchudnutie2019

kupón portálu dietachudnutie.sk  na 5€ zľavu  

Výrobca a distribútor

Za prípravkom eSlim je spoločnosť Pharmatico Ltd. so sídlom v Londýne, ide teda o značku pochádzajú zo zahraničia, konkrétne zo Spojeného kráľovstva. Pre mnohých je tento výrobca neznámy, ale v jeho portfóliu sú napríklad aj prípravky špeciálne určené pre mužov na podporu ich potencie.

Hoci sa produkt vyrába v zahraničí, spĺňa všetky štandardy a kvalitatívne nároky, čo je doložené napríklad aj tým, že eSlim je u nás riadne registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a prešiel všetkými testami, skúškami a kontrolami. Výsledkom je jeho certifikácia a povolenie na uvedenie na trh.

U nás má výrobca svoje oficiálne zastúpenie a to prostredníctvom spoločnosti Pharmatico CE so sídlom v Bratislave. Pôvod tabliet aj ich zloženie sú teda transparentné, dokladovateľné a riadne overené, čo je veľké plus oproti mnohým konkurenčným značkám.

Ako vyzerá balenie tabliet

eSlim je balený v bielej nepriehľadnej plastovej fľaštičke, samotný prípravok má podobu kapsúl. Ak vás zaujíma viac, ako vyzerá samotný produkt, ale napríklad aj to, ako vyzerá balenie, ktoré vám prinesie kuriér po objednávke domov, pripájam zopár fotografií:

 

Kde kúpiť tabletky eSlim

eSlim je z technického pohľadu voľne dostupný prípravok, ktorý je možné kúpiť bez predpisu, receptu alebo odporúčania lekára. V lekárni by ste však tabletky hľadali márne, nakoľko výrobca používa na predaj jedine vlastný oficiálny eshop.

Ten nájdete na webovej adrese www.eslim.sk, eshop je kompletne v slovenčine a veľmi jednoducho sa v ňom zorientujete. Objednávka prebieha elektronicky, no k dispozícii je aj forma SMS alebo telefonickej objednávky. Pri nákupe v oficiálnom eshope máte garantovanú originalitu každého výrobku, ale aj najnižšiu cenu.

Práve snaha dopriať zákazníkom čo najlepšie cenové podmienky a zaručiť originalitu je dôvodom, prečo si viete tabletky kúpiť jedine a len v oficiálnom eshope distribútora. Tento spôsob je zároveň zo všetkých najpohodlnejší a máte istotu, že nech si vyberiete ktorúkoľvek veľkosť balenia, eSlim bude vždy skladom.

Postup objednania a doručenia

Ak by bol eSlim účinný, no veľmi komplikovaný na kúpu, odradilo by to väčšinu užívateľov. To si producent prípravku veľmi dobre uvedomuje a preto sa zameral na čo najjednoduchšiu a najpohodlnejšiu formu objednania tabliet a to cez internet.

Objednávka prebieha cez spomínaný oficiálny eshop a tu je jej postup:

 1. V eshope eslim.sk si vyberte to balenie tabliet, ktoré si chcete objednať
 2. Ak ste už na stránke nakupovali, môžete sa prihlásiť svojimi údajmi, objednávka je ale možná aj bez prihlásenia
 3. Ak máte zľavový kupón, môžete ho v ďalšom kroku po výbere balenia zadať a využiť tak zvýhodnenú cenu
 4. Vyplňte svoje osobné údaje, kontaktné údaje a adresu doručenia, ktorá môže byť rozdielna od adresy trvalého bydliska, tabletky vám môžu prísť napríklad aj do práce
 5. Vyberte si spôsob doručenia alebo kuriérsku službu
 6. Zaškrtnite políčko, že ste sa oboznámili s obchodnými podmienkami a objednávku môžete odoslať

eslimchudnutie2019

kupón portálu dietachudnutie.sk  na 5€ zľavu  

 

Menším pozitívnym prekvapením je aj možnosť objednávky cez SMS a to nasledovne:

 1. Ak nechcete využiť objednanie cez internet, môžete objednávku zaslať aj cez krátku textovú správu a to na číslo 0949 209 200
 2. Do SMS uveďte svoje meno a priezvisko, adresu a popisné číslo, mesto a PSČ, telefón, počet balení eSlim aj s názvom prípravku „eSlim“ a typ dopravy, čiže buď pošta alebo konkrétny kuriér a jeho názov
 3. Takto vyplnenú SMS správu odošlite a do 24 hodín vám prídu ďalšie inštrukcie

Na zhodné telefónne číslo môžete aj zatelefonovať a spraviť objednávku aj naživo, nemusíte posielať SMS. Za tabletky sa platí až pri ich prevzatí a to v hotovosti alebo platobnou kartou, v závislosti od toho, či kuriér má terminál pre platby kartou. Domov vám príde neoznačený balíček bez akejkoľvek reklamy na značku, zásielka je teda maximálne diskrétna.

Viacero možností je nielen pri objednávke eSlim, ale aj pri doprave. Balíček si môžete nechať poslať Slovenskou poštou za 2,90 €, prípadne do Zásielkovne, kde si ho viete vyzdvihnúť anonymne, čo je ešte o 10 centov lacnejšie. Balík na poštu stojí 3,60 €. Ak hľadáte maximum pohodlia, zvoliť si viete aj doručenie kuriérom GLS a to za 3.50 €.

Garancia vrátenia peňazí

Špecifickou výhodou, ktorú prináša eSlim oproti konkurencii, je garancia vrátenia peňazí. Princíp tejto záruky je veľmi jednoduchý: ak nebudete spokojní s účinkami prípravku, môžete ho jednoducho vrátiť a predajca vám naspäť vrátiť peniaze. Garanciu viete využiť na každé nespotrebované a neotvorené balenie tabliet.

Dobrou správou je, že hoci tu táto záruka existuje, ja osobne som ju využiť nemusel a nepostrehol som zo zverejnených skúseností, že by tak niekto spravil. Znamená to, že účinnosť eSlim je naozaj taká, ako to výrobca deklaruje a užívatelia sú s prípravkom spokojní. Takáto garancia je ale zaujímavá „poistka“ pre tých, čo majú zlú skúsenosť z minulosti.

Máte nejaké ďalšie otázky?

Chceli by ste vedieť viac  o praktickom užívaní, účinkoch alebo kúpe eSlim? Pozrel som sa na niektoré internetové diskusie a komentáre, aby som zistil, čo užívateľov hľadajúcich prípravky na chudnutie a špeciálne eSlim zaujíma najviac. Našiel som niekoľko dotazov a otázok, ktoré sa opakovali častejšie a rozhodol som sa ich sem zaradiť.

Nech sa páči, tu sú:

Je eSlim určený pre mužov alebo pre ženy?

eSlim nie je špecificky orientovaný len na jedno pohlavie a tak ho môžu užívať tak muži, ako aj ženy. Jedinou podmienkou je, že užívateľ musí byť plnoletý, takže tabletky si môže objednať aj dôchodca. V prípade žien je ale kontraindikáciou tehotenstvo alebo dojčenie.  Ak máte podozrenie na tehotenstvo, tabletky pre istotu neužívajte.

Kedy by sa mali dostaviť prvé účinky a ako dlho treba eSlim užívať?

Výrobca udáva, že prvé viditeľné zmeny nastanú zhruba v 2. mesiaci užívania tabliet, ale individuálne to môže byť aj skôr. Prvé náznaky zlepšenia som ja osobne zaregistroval už po mesiaci dávkovania. To je možné aj dlhodobejšie, 3, 4 alebo aj viac mesiacov, s pribúdajúcim časom by mala účinnosť stúpať. Užívanie je možné aj dlhodobo.

Prečo je možné kúpiť eSlim voľne, neznamená to slabšiu kvalitu?

Nie, určite nehľadajte žiadnu priamu úmeru medzi tým, či si viete kúpiť eSlim voľne alebo by ste potrebovali odporúčanie lekára či dokonca nejaké vyšetrenie. Tabletky sú voľne predajné a voľne dostupné preto, že neobsahujú syntetické liečivá. Nie je za tým žiadna nižšia kvalita alebo slabšia účinnosť, spomeniem to aj v zhodnotení.

Môžem skombinovať eSlim s inými prípravkami na chudnutie?

Nie, kombinované užívanie určite neodporúčam. Dôvod je jednoduchý: niektoré iné tabletky či prípravky môžu mať určité účinné látky spoločné a prišlo by tak k predávkovaniu týchto látok. Rovnako tak pred kombinovaním eSlim a akýchkoľvek liekov je potrebné kontaktovať lekára a konzultovať s ním možné riziká.

Je možné počas užívania tabliet fajčiť alebo piť alkohol?

Výrobca síce nezakazuje občasnú konzumáciu alkoholu a fajčenie ako také nie je kontraindikáciou k užívaniu prípravku, na druhú stranu, ja osobne ani jedno neodporúčam. Fajčenie škodí zdraviu celkovo a alkohol je jeden z tých faktorov, ktoré môžu byť za horším metabolizmom a priberaním. Lepšie je preto nepiť alkohol a ani nefajčiť.

Môžem účinok eSlim ešte nejakým iným spôsobom podporiť?

Áno, ak chcete vidieť ešte viditeľnejšie a efektívnejšie výsledky v chudnutí, môžete sa okrem užívania tabliet zamerať ešte na dve oblasti. Prvou je zvýšenie pohybu, napríklad chôdza alebo beh dokážu umocniť účinky L-Karnitínu na spaľovanie tukov. Druhou je zlepšenie jedálnička, hlavne vynechaním presolených, mastných a presladených jedál.

Skúsenosti s eSlim tabletkami

Hoci je na našom trhu eSlim pomerne krátko, ide o prípravok, ktorý nemožno charakterizovať ako mačku vo vreci. Jeho výrobcom je značka, ktorá už má u nás úspešné referencie z inej oblasti a postupne sa na internete v niektorých fórach a diskusiách objavujú prvé hodnotenia a komentáre týkajúce sa eSlim.

Absolútna väčšina z nich je pozitívna a to tak smerom k účinkom v praxi, ako aj smerom k užívaniu. Viditeľný je vplyv najmä na zrýchlenie a zlepšenie metabolizmu, pozitívne hodnotené sú aj účinky na zníženie chuti do jedla.

Kritické pripomienky som zaznamenal podľa skúseností a referencií len v dvoch oblastiach. Prvou je vyššia cena oproti konkurencii, čo je ale dané kvalitnejším a koncentrovanejším zložením. Druhou je dlhší nástup účinkov, čo je tiež spôsobené objektívnymi skutočnosťami, čiže prírodným charakterom účinných látok.

Vlastné skúsenosti a testovanie

eSlim som užíval s cieľom zlepšiť a podporiť môj metabolizmus a spáliť trocha tuku, po dlhom zimnom období bez aktívneho pohybu som to viditeľne potreboval. Zaujal ma už na prvý pohľad a nakoľko som mal s podobnými prípravkami skúsenosti z minulosti, hneď som si všimol jeho kvalitné zloženie.

To sa prejavilo aj v praxi a pomerne skoro, prvé mierne zlepšenie som zaznamenal už po prvom mesiaci pravidelného dávkovania. Moje trávenie bolo viditeľne rýchlejšie a celkovo sa zrýchlil aj môj metabolizmus.

druhom a treťom mesiaci prišlo aj k zlepšeniu spaľovania tukov a teda aj k poklesu hmotnosti. To všetko bez nejakých problémov, nežiaducich účinkov alebo vedľajších javov počas užívania. eSlim preto hodnotím naozaj veľmi pozitívne a dobrý dojem pretrval už od jednoduchej online objednávky až po poslednú kapsulu.

Záverečné hodnotenie tabliet eSlim

Počiatočná nedôvera bola u mňa v prípade značky eSlim úplne prirodzená, veď koniec koncov, podobných produktov bolo v minulosti na trhu naozaj veľa. Tabletky ma však veľmi príjemne prekvapili a záverečné zhodnotenie sa preto bude niesť v pozitívnom duchu.

Pripravil som si aj ohodnotenie eSlim podľa konkrétnych kritérií:

Účinok Naše hodnotenie
Vplyv na chudnutie: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Zníženie chuti do jedla: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Podpora metabolizmu: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Zlepšenie spaľovania tukov: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Vplyv na trávenie: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Pomer ceny a výkonu: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Naše záverečné komplexné hodnotenie: hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie

 

Možno sa vám zdá, že som bol k značke eSlim až príliš pozitívne naladený, ale moje skúsenosti, ako aj skúsenosti iných užívateľov, hovoria veľmi jasnou rečou. Je pravda, že konkurencia je v tomto ohľade slabšia, aj tak je však eSlim naozaj akoby úplne iná liga.

Pozitívne výsledky a účinnosť v praxi sú v prvom rade odrazom kvalitného zloženia. Ak k tomu pripočítame bezproblémové užívanie, jednoduché dávkovanie a veľmi dobrý pomer ceny a výkonu, kde som už porovnával aj konkurenciu, vyšlo mi to jednoducho tak, že eSlim je aktuálne najlepšia voľba na trhu a možno ho na 100 % odporúčať.

Medzi najväčšie výhody prípravku by som zaradil:

 • prirodzené pôsobenie, ktoré je odrazom zloženia, kde sú základom prípravku a jeho účinnosti látky prírodného charakteru
 • oproti konkurencii je zloženie nielen prirodzené, ale aj kvalitné, nenájdete tu žiadne zbytočné plniace látky alebo menej cenné náhrady
 • na rozdiel od iných značiek, eSlim pôsobí komplexne na metabolizmus, trávenie aj spaľovanie tukov, takže zníženie hmotnosti je výsledkom tejto synergie
 • takmer neoceniteľným plusom je jednoduchá kúpa cez oficiálny eshop z pohodlia domova a bez predpisu
 • s tým súvisí aj rýchle doručenie k vám domov do 48 hodín v diskrétnom balení
 • pochopiteľne, nedá mi nespomenúť unikátnu garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti, to ukazuje na to, že si značka na trhu naozaj verí

Nič nie je pochopiteľne dokonalé a to platí aj pre eSlim:

 • nielen ja, ale aj iní užívatelia by uvítali, ak by v jednej dávke bola len jedna tabletka a nie dve, je to ale spôsobené množstvom účinných látok
 • marketing značky zatiaľ nie je dostatočný, či už ide o rôzne zľavy alebo poznateľnosť značky, treba na tom zapracovať
 • nástup účinku trvá dlhšiu dobu, u niekoho to môžu byť aj 2 mesiace, čo je ale daň za charakter účinných látok, z večera do rána jednoducho neschudnete

Zhrnuté a podčiarknuté: ak máte problémy s nadváhou alebo by ste chceli znížiť svoju hmotnosť, môžete po prípravku eSlim siahnuť bez obáv. Za posledné roky nebolo na trhu nič tak pôsobivé a kvalitné, ako je tomu práve v tomto prípade. Skúsenosti a recenzie hovoria jasnou rečou, v prípade týchto tabliet na chudnutie určite nespravíte krok vedľa.

eslimchudnutie2019

kupón portálu dietachudnutie.sk  na 5€ zľavu  

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár